Zvaniet +371 22 72 22 58 vai rezervējiet šeitRezervēt

Aktīvā atpūta

Vasaras terase

Viesnīca saviem viesiem piedāvā plašas atpūtas iespējas pašā Lilastes ezera krastā. Vasarā pieejama skaista vasaras terase un burvīgu skatu uz ezeru. Šeit varat paēst gardas pusdienas vai vakarā romantiski malkot vīnu.

Pludmale ar peldvietu

Viesnīcai blakus ir lieliska pludmale un peldvieta. Bērnu priekam un vecāku atpūtai ir izveidots rotaļu laukums. Īpaši biežs ciemiņš mūsu pludmalē ir baltie gulbji ar savām ģimenēm, kas ir ļoti draudzīgi un miermīlīgi mūsu viesu sagaidītāji.

Sporta aktivitātes

Viesnīcas teritorijā ir volejbola laukums, streetball laukums un plaša pļava sporta aktivitāšu rīkošanai.
Tur pat piekrastē piedāvājam izbraucienus ar laivām, katamarāniem un lielisko Porto Resort kuģīti. Šī ir lieliska izklaide, kas papildinās Jūsu svētkus gan ģimenes, draugu, gan kolēģu lokā.

Laivas, katamarāni, divriteņi- 5 Eur/h (katra nākamā stunda- 2.50 Eur) vai 15 Eur/dienā.

Piknika un telšu vietas

Dabas cienītājiem piedāvājam telšu vietas un labiekārtotas piknika vietas ar iespēju pasūtīt grillu un grila ēdienus, jau savlaicīgi. Plašā viesnīcas teritorija paredz vietas arī kemperu izvietošanai un to viesmīlīgai apkalpošanai.

Carnikavas nēģi

Netālu no viesnīcas Porto Resort, Carnikavā var nobaudīt Latvijas delikatesi – Carnikavas nēģus. Vietējais uzņēmums SIA Krupis piedāvā ekskursijas un degustācijas: nēģus želejā, grillētus nēģus; nēģu suši.

Vairāk informācijas +371 26423383, +371 29469448, Zvejnieku iela 22, Carnikava

Zirgu izjādes

Adventure Ride ir neparasta tūrisma kompānija, kas piedāvā īstu piedzīvojumu – Baltijas apceļošanu zirga mugurā.Maršruti vijas gar jūru un tās baltajām kāpām, ved cauri mežiem un pļavām, pāri upītēm un strautiem. Tā ir iespēja iepazīt Baltijas skaisto dabu vēl nebijušā veidā – zirga mugurā, aizbēgot no ikdienas steigas un rutīnas, kā arī tradicionālajām tūristu takām.
Vairāk informācijas www.adventureride.eu

Baltā kāpā

Baltā kāpa atrodas Inčupes labajā krastā, pie upes ietekas jūrā, no tās paveras izcili skaists skats uz Rīgas jūras līci.
Vairāk informācijas www.visitsaulkrasti.lv

Saulkrastu pludmale

Saulkrastu pludmale ir 17 km gara un interesanta savā daudzveidībā – sākot no dziedošajām smiltīm Lilastē un beidzot ar akmeņaino piekrastes daļu Zvejniekciemā.
Vairāk informācijas www.visitsaulkrasti.lv

Velosipēdu muzejs

Kolekcija ataino Latvijas velosipēdu rūpniecības vēsturi pirms Otrā pasaules kara, līdzās unikāliem eksponātiem šeit aplūkojama seno laiku darbnīca un veikals. Vienīgais velosipēdu muzejs Latvijā un lielākais Baltijā.
Vairāk informācijas: www.visitsaulkrasti.lv, www.velomuseum.lv

Zvejniecības osta un kokosta

Ostā apskatāms piemiņas akmens ar uzrakstu “Valsts prezidenta Kārļa Ulmaņa ierosināta, Jūrniecības departamenta celta, 1927.– 1937. gadā tapa Skultes zvejnieku osta”.
Vairāk informācijas: www.visitsaulkrasti.lv, www.skulteport.lv

 

Suņu pajūgi

Garkalnes pusē mīt pavisam īpašs suns – Sibīrijas haskijs Vulfas kundze. Neviens nepaliek vienaldzīgs viņas acu skata dēļ. Nevienu neatstāj vienaldzīgu viņas īpašais raksturs. Tikpat īpaši ir viņas seši bērni. Par viņiem visiem ir stāsts…
Vulfas kundze piedāvā: braucienus suņu pajūgā, bērnu ballītes, haskiju parka apmeklējumu, suvenīrus par un ap haskijiem.
Vairāk informācijas: 26595542,
www.vulfaskundze.lv, www.draugiem.lv/www.vulfaskundze.lv/

 

Vairāk informācijas pa tālr. (+371) 22 722 258 vai  info@portoresort.lv

 

DSC_2574DSC_3308DSC_3008DSC_3314DSC_3309DSC_3312DSC_3666image12image1