Zvaniet +371 22 72 22 58 vai rezervējiet šeitRezervēt

Jaunumi

IZBRAUKUMU BANKETI

IZBRAUKUMU BANKETI

Porto Banketi pilna servisa izbraukuma banketu organizēšanu ar izcilu ēdiena piedāvājumu, interesantu galda noformējumu un profesionālu viesmīļu apkalpošanu.

Mēs esam gatavi izpatikt visprasīgāko klientu velmēm, gan biznesam, gan biznesa klientiem – semināros, konferencēs un banketos, kā arī privātpersonām – svinībām mājās, jubilejās, kāzās un bērnu ballēs, piedāvājot gan iepriekš izstrādātus ēdienu piedāvājumus, gan katram klientam un pasākumam individuāli sastādītu ēdienkarti.

Esam veiksmīgi apkalpojuši vairāk kā 580 cilvēkus viena pasākuma ietvaros, un lepojamies par līdz šim paveikto darbu atrunātajā vietā, noteiktā laikā un lieliskajā kvalitātē.

Pateicoties Porto Banketi lieliskajai profesionāļu komandai un mūsu klientiem, esam spēruši lielu soli attīstībā, izstrādājot pilna servisa izbraukuma banketu organizēšanu ar daudzveidīgu ēdienu piedāvājumu, orģinālu galda noformējumu, nepieciešamo aprīkojumu, atbilstoši pasākumu tematikai un vietai.

Porto Banketi darbīgais personāls ir gatavs sekot ik vienam klientam ar gardiem ēdieniem un profesionālu apkalpošanu jebkurā jūsu izvēlētajā vietā.

  • Svētku ĒDIENI atbilstoši Jūsu vēlmēm un budžetam
  • Galda KLĀJUMS atbilstoši pasākuma vietai
  • Galda NOFORMĒJUMS atbilstoši pasākuma tēmai
  • Viesmīlīgs APKALPOJOŠAIS PERSONĀLS

 

Sīkāka informācija
+371 27 48 99 99 I sales@portobanketi.lv I www.portobanketi.lv