Zvaniet +371 22 72 22 58 vai rezervējiet šeitRezervēt

Laipni lūdzam Porto Resort

 

PORTO RESORT ir lieliska guļbūves viesnīca ar plašu teritoriju pašā Lilastes ezera krastā. Tā ir lieliska vieta atpūtai ar ģimeni un draugiem, svinībām un kāzām, kā arī biznesa darījumiem, tikšanām un semināru organizēšanai.

PORTO RESORT piedāvā brīnišķīgu restorānu un vasaras terasi ar skatu uz ezeru, mājīgus viesnīcas numuriņus, SPA procedūras, 14  labiekārtotas kotedžas, pludmali ar piknika un kempinga vietām, kā arī aizraujošas ūdens izklaides. Vasaras periodā viesnīcas teritorijā ir plašas iespējas izvietot kemperus un teltis.

Esiet laipni gaidīti kūrortviesnīcā PORTO RESORT!


 • Grila vakariņas

  Pirmās skolas dienas svinības

  2.septembrī no plkst.12:00 SVINAM SKOLAS SĀKUMU PORTO RESORT, Lilastē! 👩‍🏫 Parūpēsimies par piepūšamajām atrakcijām, būs bezmaksas kinozāle ar bērnu iemīļotākajām filmām, kā arī sadarbībā ar OK "Kāpa" būs iespēja izmantot ORIENTĒŠANĀS LABIRINTUS. Vecākiem un bērniem īpašā ēdienkarte!

  READ MORE
 • Branči septembrī

  Svinības Lilastes ezera krastā

  8. un 22. septembrī BRANČS, PORTO RESORT pie Lilastes ezera Aicini draugus un pavadat lielisku laiku kopā! Rezervē galdiņu 📞 274 19 999 ✉️ info@porthotel.lv

  READ MORE
 • ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

  MĀJĪGAS TELPAS

  Piedāvājam lieliskas semināru zāles viesnīcā Porto Resort. Iespēja izrauties no ikdienas rutīnas un konferences, seminārus, mācības pasniegt mājīgas telpās!

  LASĪT TĀLĀK