Zvaniet +371 22 72 22 58 vai rezervējiet šeitRezervēt

Laipni lūdzam Porto Resort

 

PORTO RESORT ir lieliska guļbūves viesnīca ar plašu teritoriju pašā Lilastes ezera krastā. Tā ir lieliska vieta atpūtai ar ģimeni un draugiem, svinībām un kāzām, kā arī biznesa darījumiem, tikšanām un semināru organizēšanai.

PORTO RESORT piedāvā brīnišķīgu restorānu un vasaras terasi ar skatu uz ezeru, mājīgus viesnīcas numuriņus, SPA procedūras, 14  labiekārtotas kotedžas, pludmali ar piknika un kempinga vietām, kā arī aizraujošas ūdens izklaides. Vasaras periodā viesnīcas teritorijā ir plašas iespējas izvietot kemperus un teltis.

Esiet laipni gaidīti kūrortviesnīcā PORTO RESORT!

 


 • LIELISKAS KĀZU SVINĪBAS!

  Lieliskas kāzu svinības!

  Lieliskas kāzu svinības lieliskā svinību vietā! Mājīgā svinību zāle, omulīgie viesnīcas numuriņi, gardie ēdieni, vilinošie ezera ūdeņi un skaistā daba Jus aicina pavadīt skaistākos mirkļus viesnīcā Porto Resort!

  LASĪT TĀLĀK
 • SEZONAS ATKLĀŠANA

  Viesnīcas Porto Resort atklāšana

  Sezonas atklāšana 10.aprīlī! Viesnīca Porto Resort piedāvā daudz un dažādas iespējas gan svinībām, banketiem, gan sporta un ūdens aktivitātēm, gan atpūtai restorānā ar gardu maltīti!

  LASĪT TĀLĀK
 • SEMINĀRU ZĀLES

  MĀJĪGAS TELPAS

  Piedāvājam lieliskas semināru zāles viesnīcā Porto Resort. Iespēja izrauties no ikdienas rutīnas un konferences, seminārus, mācības pasniegt mājīgas telpās!

  LASĪT TĀLĀK